Web Tasarım http://www.webtasarimajansi.org Web Tasarım Ajansı Wed, 21 Mar 2018 14:00:26 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 Tema Ayarları http://www.webtasarimajansi.org/tema-ayarlari.html http://www.webtasarimajansi.org/tema-ayarlari.html#respond Wed, 21 Mar 2018 12:16:26 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=129 Single Posts  Meta Info to Show bölümünde kullanıcı yazar adını göstermek istemiyorsanız Author Name yani yazar adınızı Disabled yapabilirsiniz. https://wmaraci.com/link-cikartici

Tema Ayarları yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Single Posts
 Meta Info to Show bölümünde kullanıcı yazar adını göstermek istemiyorsanız Author Name yani yazar adınızı Disabled yapabilirsiniz.

Tema Ayarları yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/tema-ayarlari.html/feed 0
Ticari Araç Kullanım Belgesi http://www.webtasarimajansi.org/ticari-arac-kullanim-belgesi.html http://www.webtasarimajansi.org/ticari-arac-kullanim-belgesi.html#respond Mon, 12 Mar 2018 15:33:49 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=126 Ticari Araç Kullanımı Src Belgesi Ülkemiz içi ve dışına taşımacılık yoğun şekilde gerçekleşmektedir. Bunun için araç sahiplerinin Ulaştırma Bakanlığı tarafından sahip olunması beklenen bir belgeye sahip olması gerekmektedir. Bu belge farklı taşıma çeşidine göre...

Ticari Araç Kullanım Belgesi yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Ticari Araç Kullanımı Src Belgesi

Ticari Araç

Ülkemiz içi ve dışına taşımacılık yoğun şekilde gerçekleşmektedir. Bunun için araç sahiplerinin Ulaştırma Bakanlığı tarafından sahip olunması beklenen bir belgeye sahip olması gerekmektedir. Bu belge farklı taşıma çeşidine göre değişim göstermektedir. Ancak bu src belgesi her sürücü ve eğitim kurumu ile sahip olunamamaktadır. Bu belgeyi İstanbul ‘da büyük bir hizmet ile Yeni Ümit Eğitim Kurumları sağlamaktadır. Tüm src belgesi için eğitimi profesyonel bir şekilde sağlamaktadır.

 Yolcu Taşımacılığı

Bu tür araç sahiplerinin alması gereken belge src 1 ve src 2 belgeleridir. Birbirine benzeyen belgeler olsa da farkı src 1 belgesi ile hem yurtiçi hem de yurtdışı için yolcu taşımacılığına sahip olunsa da src 2 ile sadece yurt içinde yolcu taşımacılığı sağlanabilecektir. Bu tür belgeyi öğrenci servisi ve personel taşımacılığı yapan kişiler alabilecektir. 19 ve 66 yaşları arasındaki kişiler bu belgeyi almak için uygun görülmektedir. Önemli bir diğer durum da src 1 belgesi alan kişilerin src 2 belgesini de almış sayılacağıdır.

 Eşya Ve Yük Taşımacılığı

Kargo, yük ve eşya taşıyacak olan araç sahiplerinin alması zorunlu belgedir. Bu amaçlı src 3 ve src 4 belgeleri alınmalıdır. İki belge de bu anlamdaki taşımacılığa izin verse de src 3 daha geniş özelliklere sahiptir. Çünkü hem yurtiçi hem de uluslararası taşımacılık için geçerlidir. Src 4 ise yalnızca yurtiçinde kamyon, kamyonet, tır, panelvan, pikap türü araç sahipleri sahip olmalıdır. Bir önemli özellik ise src 3 sahipleri src 4 belgesine de sahipmiş gibi sayılacaktır.

 Tehlikeli Ürün Taşımacılığı

Patlayıcı, radyoaktif ürünler, tank ve temel eğitimler anlamında araç kullanacakların alması gereken src belgesidir. Bu belge src 5 belgesi olarak bilinmektedir.

Yeni Ümit Eğitim Kurumları eğitim süreleri ve fiyatları

 •  Src 1, 32 saat sürecektir ve 840 TL ücreti olacaktır.
 •  Src 2, 28 saat sürecektir ve 756 TL ücreti olacaktır.
 •  Src 3, 32 saat sürecektir ve 861 TL ücreti olacaktır.
 •  Src 4, 28 saat sürecektir ve 798 TL ücreti olacaktır.
 •  ​​​​​​​Src 5 için farklı alanlar için eğitim süreleri farklıdır ve ücreti iletişim kurularak alınmalıdır.

 

Ticari Araç Kullanım Belgesi yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/ticari-arac-kullanim-belgesi.html/feed 0
Temel İlkelerimiz http://www.webtasarimajansi.org/ilkelerimiz.html http://www.webtasarimajansi.org/ilkelerimiz.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:33:33 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=50 İlkelerimiz Müşteri Memnuniyeti Müşterilerimizle yüz yüze görüşüp onların istekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. “Müşteri Her Zaman Haklıdır!” düşüncesiyle işimizi yapmaktan onur duyuyoruz. Standart Fiyat Anlayışı Hiçbir müşterimizin diğerine karşı üstünlüğü ya da eksik bir yanı...

Temel İlkelerimiz yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
İlkelerimiz

İlkelerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizle yüz yüze görüşüp onların istekleri doğrultusunda çözümler sunuyoruz. “Müşteri Her Zaman Haklıdır!” düşüncesiyle işimizi yapmaktan onur duyuyoruz.

Standart Fiyat Anlayışı

Hiçbir müşterimizin diğerine karşı üstünlüğü ya da eksik bir yanı yoktur. Aynı türde bir siteyi ekstra moduller haricinde her müşterimize aynı olan standart fiyatlarla yapıyoruz.

Profesyonel Yaklaşım

Müşterinin ne istediği bizim için önemlidir. Bunun için üretici çözümler sunmaya devam ediyoruz. Fakat bunu müşterimizin hedef kitlesine en sağlıklı biçimde ulaşmayı amaç edinerek yapıyoruz.

Tasarım Anlayışımız

Bizim için önemli olan en mükemmel programlama alt yapısını en mükemmel görsellikle birleştirip ortaya birbirinden farklı olan ve bunu hissettiren internet siteleri yapmaktır.

Yenilikçi Çözümler

Müşterilerimizin gerçekleştirmek istediği yeni fikirlerin altyapısını oluşturup onlara yenilikçi çözümler sunabilmek en büyük isteklerimizden biri olmakla beraber bizim için müşteri memnuniyetini daha da ön plana çıkaran etkenlerden birisidir.

Sınırsız Destek

Bir internet sitesi yapmanın sadece başlangıç aşamasından ibaret olmadığının bilincindeyiz. Verdiğimiz hizmetlerde destek panelinden müşterilerimizle kesintisiz olarak iletişim halindeyiz. Her problem, müşterimizle bizim aramızdaki bir engeldir. Bu yüzden o engelleri yok etmek asli hedeflerimizden birisidir.

Aktif Çalışma

İnternet sitesini hazırlamak üzere çalışmalara başladığımız anda müşterimizle birlikte onun fikirlerine, düşüncelerine sadık kalarak ve saygı duyarak çalışmamıza devam edip müşterimizin gözünde “o ışığı” görene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Uzun Vadeli Düşünceler

Bizim için önemli olan bugünü kurtarmak düşüncesi değil yarına nasıl daha mükemmel hazırlanabiliriz düşüncesidir. Bu yüzden bugün elimizdeki işin hakkını vererek yapıyoruz ki yarın müşterimizin karşısında dik durabilelim.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Temel İlkelerimiz yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/ilkelerimiz.html/feed 0
İnternet Sitesi Zorunluluğu http://www.webtasarimajansi.org/14_subat_2011_yeni_turk_ticaret_kanunu_internet_sitesi_zorunlulugu.html http://www.webtasarimajansi.org/14_subat_2011_yeni_turk_ticaret_kanunu_internet_sitesi_zorunlulugu.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:31:59 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=48 14 Şubat 2011 tarihinde yürürlüğe konulan Yeni Türk Ticaret Kanunu Internet Sitesi Zorunluluğu Yasasının Detayları D) Elektronik işlemler ve bilgi toplumu hizmetleri   I – İnternet sitesi (Madde 1524) (1) Her sermaye şirketi, bir...

İnternet Sitesi Zorunluluğu yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
internet sitesi

14 Şubat 2011 tarihinde yürürlüğe konulan Yeni Türk Ticaret Kanunu Internet Sitesi Zorunluluğu Yasasının Detayları


D) Elektronik işlemler ve bilgi toplumu hizmetleri

 

I – İnternet sitesi (Madde 1524)

(1) Her sermaye şirketi, bir internet sitesi açmak, şirketin internet sitesi zaten mevcutsa bu sitenin belli bir bölümünü aşağıdaki hususların yayımlanmasına özgülemek zorundadır. Yayımlanacak içeriklerin başlıcaları şunlardır:

a) Şirketçe kanunen yapılması gereken ilanlar.

b) Pay sahipleri ile ortakların menfaatlerini koruyabilmeleri ve haklarını bilinçli kullanabilmeleri için görmelerinin ve bilmelerinin yararlı olduğu belgeler, bilgiler, açıklamalar.

c) Yönetim ve müdürler kurulu tarafından alınan; rüçhan, değiştirme, alım, önerilme, değişim oranı, ayrılma karşılığı gibi haklara ilişkin kararlar; bunlarla ilgili bedellerin nasıl belirlendiğini gösteren hesapların dökümü.

d) Değerleme raporları, kurucular beyanı, payların halka arz edilmesine dair taahhütler, bunlara ait teminatlar ve garantiler; iflasın ertelenmesine veya benzeri konulara ilişkin karar metinleri; şirketin kendi paylarını iktisap etmesi hakkındaki genel kurul ve yönetim kurulu kararları, bu işlemlerle ilgili açıklamalar, bilgiler, belgeler.

e) Ticaret şirketlerinin birleşmesi, bölünmesi, tür değiştirmesi hâlinde, ortakların ve menfaat sahiplerinin incelemesine sunulan bilgiler, tablolar, belgeler; sermaye arttırımı, azaltılması dâhil, esas sözleşme değişikliklerine ait belgeler, kararlar; imtiyazlı pay sahipleri genel kurulu kararları, menkul kıymet çıkarılması gibi işlemler dolayısıyla hazırlanan raporlar.

f) Genel kurullara ait olanlar dâhil her türlü çağrılara ait belgeler, raporlar, yönetim kurulu açıklamaları.

g) Şeffaflık ilkesi ve bilgi toplumu açısından açıklanması zorunlu bilgiler.

h) Bilgi alma kapsamında sorulan sorular, bunlara verilen cevaplar, diğer kanunlarda pay sahiplerinin veya ortakların aydınlatılması için öngörülen hususlar.

ı) Finansal tablolar, kanunen açıklanması gerekli ara tablolar, özel amaçlarla çıkarılan bilançolar ve diğer finansal tablolar, pay ve menfaat sahipleri bakımından bilinmesi gerekli finansal raporlamalar, bunların dipnotları ve ekleri.

i) Yönetim kurulunun yıllık raporu, kurumsal yönetim ilkelerine ne ölçüde uyulduğuna ilişkin yıllık değerlendirme açıklaması; yönetim kurulu başkan ve üyeleriyle yöneticilere ödenen her türlü paralar, temsil ve seyahat giderleri, tazminatlar, sigortalar ve benzeri ödemeler.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

j) Denetçi, özel denetçi, işlem denetçisi raporları.

k) Yetkili kurul ve bakanlıkların konulmasını istedikleri, pay sahiplerini ve sermaye piyasasını ilgilendiren konulara ilişkin bilgiler.

(2) Birinci fıkrada öngörülen yükümlülüklere uyulmaması, ilgili kararların iptal edilmesinin sebebini oluşturur; Kanuna aykırılığın tüm sonuçlarının doğmasına yol açar ve kusuru bulunan yöneticiler ile yönetim kurulu üyelerinin sorumluluğuna neden olur. Ceza hükümleri saklıdır.

(3) İnternet sitesinin bilgi toplumu hizmetlerine ayrılmış bölümü herkesin erişimine açıktır. Erişim hakkının kullanılması, ilgili olmak veya menfaati bulunmak gibi kayıtlarla sınırlandırılamayacağı gibi herhangi bir şarta da bağlanamaz. Bu ilkenin ihlali hâlinde herkes engelin kaldırılması davasını açabilir.

(4) İnternet sitesinin bu maddenin amaçlarına özgülenmiş kısmında yayımlanan içeriğin başına tarih ve parantez içinde “yönlendirilmiş mesaj” ibaresi konulur. Bu ibareli mesaj ancak Kanuna ve ikinci fıkrada anılan yönetmeliğe uyulmak suretiyle değiştirilebilir. Özgülenen kısımda yer alan bir mesajın yönlendirildiği karinedir. Sitenin, bir numara altında tescili ve ilgili diğer hususlar Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından bir yönetmelikle düzenlenir.

(5) Bu Kanun ve ilgili diğer kanunlarda veya idari düzenlemelerde daha uzun bir süre öngörülmedikçe, şirketin internet sitesine konulan bir içerik, üzerinde bulunan tarihten itibaren en az altı ay süreyle internet sitesinde kalır; aksi hâlde konulmamış sayılır. Finansal tablolar için bu süre beş yıldır.

(6) Yönlendirilmiş mesajların basılı şekilleri 82 nci madde uyarınca saklanır. İnternet sitesinde yer alacak bilgiler metin hâline getirilip şirket yönetimi tarafından tarih ve saati gösterilerek noterlikçe onaylı bir deftere sıra numarası altında yazılır veya yapıştırılır. Daha sonra sitede yayımlanan bilgilerde bir değişiklik yapılırsa, değişikliğe ilişkin olarak yukarıdaki işlem tekrarlanır.

Yukarıdaki maddelerde de belirtildiği üzere Yeni Türk Ticaret Kanunu, zengin içerik ve kolay yönetim içeren bir internet sitesi zorunluluğu getirmektedir. Bunun için gerekli altyapı ve tasarımı WebTasarimAjansi.Org olarak size biz sunuyoruz. İstediğiniz zaman yönetim panelinizden size verilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp istediğini değişiklikleri kolayca yapabileceğiniz, tasarımını tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda yaptığımız kendi programlama altyapımız ile sistemi tamamen şirketinize uyumlu hâle getirdiğimiz internet siteniz hakkında görüşmek için hemen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Türk Ticaret Kanununa mevzuat.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İnternet Sitesi Zorunluluğu yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/14_subat_2011_yeni_turk_ticaret_kanunu_internet_sitesi_zorunlulugu.html/feed 0
Şirketlere İnternet Sitesi Zorunluluğu http://www.webtasarimajansi.org/sirketlere_internet_sitesi_zorunlulug.html http://www.webtasarimajansi.org/sirketlere_internet_sitesi_zorunlulug.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:30:01 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=46 Türk Ticaret Kanunu’na Uygun İnternet Sitesine Sahip Olma Zorunluluğu Şirketler bundan sonra internet sitesine sahip olmak zorunda! 14 Şubat 2011 Tarihli ve 27846 Sayılı Resmî Gazetede Web Sitesi Zorunluluğu Kanununun tam metnini görmek için...

Şirketlere İnternet Sitesi Zorunluluğu yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Türk Ticaret Kanunu’na Uygun İnternet Sitesine Sahip Olma Zorunluluğu

Şirketler bundan sonra internet sitesine sahip olmak zorunda!

14 Şubat 2011 Tarihli ve 27846 Sayılı Resmî Gazetede Web Sitesi Zorunluluğu Kanununun tam metnini görmek için tıklayınız.

İnternet Sitesi Zorunluluğu Yasasına uymayanlara para ve hapis cezaları var!

Tasarının yasalaştığı tarihten itibaren 3 ay içinde hiç web sitesi yaptırmayan ya da yasaya uygun internet sitesi yaptırmayan yöneticiler cezalandırılacak.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Peki bu tasarı hangi amaçla internet sitesinin zorunluluğu getiriyor?

İnternet sitesi herkesin, her yerden kolayca erişebileceği bir veri ortamıdır. Yeni Türk Ticaret Kanunu tasarısı, bu yüzden internet sitesini şart koşmaktadır. Sermaye şirketlerinde çok sayıda -özellikle anonim şirketlerde milyonlara ulaşan sayıda- ortak mevcuttur. Şirketin bilgileri takip edilebilir olmalıdır.

Hangi şirketler internet sitesi yaptırmak zorunda?

Tasarıya göre internet sitesi yaptırmak zorunda olan şirketler şunlardır:

Anonim Şirketler,

Limited Şirketler,

Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler.

İnternet Sitesi Zorunluluğu Yasasına göre yaptırılacak site içeriğinde neler olmalı?

Şirketin kanunen yapması gereken ilanlar, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalar, finansal tablolar, bunların dipnotları, yıllık rapor, yönetim kurulunun kurumsal yönetim ilkelerine ne oranda uyulduğuna ilişkin yıllık değerleme açıklaması.

Yeni Türk Ticaret Kanununa göre olması gereken internet sitesinin özellikleri nedir?

Yeni Türk ticaret kanununda internet sitesinde yayınlanması gereken tüm bilgiler, raporlar (toplantı duyuruları, kararları, bilançolar vb.) zorunlu internet sayfası içinde bulunmalıdır. İnternet sitesi, kanundaki değişiklikleri de öngörmeli ve değişiklik yapılmaya uygun olmalıdır.

İnternet sitesi zorunluluğu için dikkat edilmesi gerekenler?

Zorunlu internet sitesi için oluşturulacak yapının yani internet sitenizin yönetici paneli ile idare edilmesi şarttır. Hizmet sağlayan firma kurumsal olmalıdır. Web sitesi daima geliştirilebilir nitelikte olmalıdır. Zorunlu internet sayfası için istenecek yeniliklere cevap vermelidir. Sadece web sitesi zorunluluğuna özel olabilir ama gerekirse şirket tanıtımları için uygun olmalıdır.

Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasalaştı – 14 Ocak 2011

Kanunun yürürlüğe girmesinden itibaren 3 ay içinde internet sitesini oluşturmaya şirket yöneticileri 6 aya kadar hapis ve 300 güne kadar adli para cezasına çarptırılabilecek. Küçük ölçekli işletmelere ise internet sitesi kurmaları için 1 yıl süre verilecek.

Şirketlere İnternet Sitesi Zorunluluğu yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/sirketlere_internet_sitesi_zorunlulug.html/feed 0
Website Neden Gereklidir? http://www.webtasarimajansi.org/internet_sitesi_neden_gereklidir.html http://www.webtasarimajansi.org/internet_sitesi_neden_gereklidir.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:26:09 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=44  İnternet Sitesi Gerekli midir? Evet! Emin olun internet sitesi şarttır. Günümüzde teknoloji o kadar hızlı bir şekilde ilerliyor ve her evi kapsama alanı içine alıyor ki bu hıza internet olmadan yetişmeniz mümkün değil… Eğer...

Website Neden Gereklidir? yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
 İnternet Sitesi Gerekli midir?

Evet! Emin olun internet sitesi şarttır. Günümüzde teknoloji o kadar hızlı bir şekilde ilerliyor ve her evi kapsama alanı içine alıyor ki bu hıza internet olmadan yetişmeniz mümkün değil… Eğer ki internet yoksa emin olun müşterilerinizin çoğunluğu sizin gibi internet kullanmayanlar olur. Ama internet siteniz varsa müşterileriniz her kesimden olabilir.

Günümüzde birçok hayat internette yaşanmaya devam ediyor bunun farkında mısınız? Akşamları eve gittiğinizde belki de en çok vaktibilgisayar başında geçiriyorsunuz… Peki ya dünyadaki diğer insanlar da aynı şekildeyse? Emin olun dünyadaki insanların birçok kısmı bahsettiğimiz şekilde vakitlerini geçiriyorlar. Yeni müşteriler bulmak artık o sanal dünyadaki hıza yetişmekle mümkün oluyor. Günümüzde birçok şirketin müşterilerinin yarısına yakınını ve hatta daha fazlasını internetten bulduğunu biliyor muydunuz?

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Bununla ilgili bir örnek verelim:

Ahmet Bey ev kiralamak istiyor internetten arama motoruna yazıyor hemen “Mecidiyeköy’de kiralık ev”. Evinden hiç çıkmadan bütün evleri geziyor, özelliklerini inceleyip birbiriyle karşılaştırıyor, fotoğraflarına göz gezdiriyor. Sonra bir tanesini kiralıyor. Evi kiraladı ama boş evde de oturulmaz ki eşya lazım… Beyaz eşya alacak hemen alışveriş sitelerine bakıyor… Hangi beyaz eşya nerede ucuz nerede kaliteli… Öğreniyor ve en kalitelisini en ucuza alıyor… Sonra, önceki evindeki eşyaları yeni evine getirecek hemen internetten taşımacılık firmalarını arıyor ve en uygun olanını buluyor. Ahmet Bey’in bir gün diş ağrısı tutuyor… Hemen internetten bakıyor en yakın diş doktorunun adres ve telefonuna… Görüşüp hemen gidiyor… Çünkü internet sitesindeki haritadan, yerini eliyle koymuş gibi buluyor..

Eee Ahmet Bey bu kadar işini internetten halletmişken ve dünyada birçok Ahmet Bey varken internet sitesi şart mıdır sorusunu büyük ihtimalle tekrar sormuyorsunuz…

Website Neden Gereklidir? yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/internet_sitesi_neden_gereklidir.html/feed 0
Hizmetlerimiz http://www.webtasarimajansi.org/hizmetlerimiz.html http://www.webtasarimajansi.org/hizmetlerimiz.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:24:18 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=42 Web Tasarımı Üzerinde Yapılan Hizmetlerimiz Web Tasarım   Kurumsal Web Yazılım   SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)   360º Sanal Tur (Panorama)   E-Katalog   *** Bu sayfa güncellenmektedir. Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri...

Hizmetlerimiz yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Web Tasarımı Üzerinde Yapılan Hizmetlerimiz
 • Web Tasarım

 

 • Kurumsal Web Yazılım

 

 • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

 • 360º Sanal Tur (Panorama)

 

 • E-Katalog

 

*** Bu sayfa güncellenmektedir.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Hizmetlerimiz yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/hizmetlerimiz.html/feed 0
İnternet Sitesine Sahip Olmanın Avantajları http://www.webtasarimajansi.org/internet_sitesine_sahip_olmanin_avantajlari.html http://www.webtasarimajansi.org/internet_sitesine_sahip_olmanin_avantajlari.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:22:00 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=40 İnternet Sitesine Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir? İnternet sitenizin olması firmanız için prestij sağlar. Firmanızın tanıtımını, bilgi almak isteyen herkese kusursuzca ve büyüleyici bir görsel şölen ile yapar. Firmanızın tanıtımını 365 gün 24 saat kesintisiz olarak...

İnternet Sitesine Sahip Olmanın Avantajları yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
İnternet Sitesine Sahip Olmanın Avantajları Nelerdir?
 1. İnternet sitenizin olması firmanız için prestij sağlar.
 2. Firmanızın tanıtımını, bilgi almak isteyen herkese kusursuzca ve büyüleyici bir görsel şölen ile yapar.
 3. Firmanızın tanıtımını 365 gün 24 saat kesintisiz olarak yapar.
 4. İnternet siteniz sanal ortamdaki bayiiniz, showroom’unuz ve şubenizdir.
 5. Hiçbir aracı kullanmadan müşterilerinizle iletişiminizi sağlar.
 6. Sadece ilçenizde ve ilinizde değil ülkenizde ve hatta dünyada tanıtımınızı yapar.
 7. İnternet üzerinden satış yapmanızı, rezervasyon ve sipariş almanızı sağlar.
 8. Tanıtım broşürü dağıtmak / dağıttırmak için uğraşmaz ve fazladan para harcamazsınız.
 9. Firmanızda bir değişiklik ya da gelişme olduğunda ya da yeni bir ürün geldiğinde anında duyurma imkânı! Hem de kimseye ihtiyacınız olmadan…
 10. En uygun fiyatlı tanıtım ve reklâm aracıdır.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

İnternet Sitesine Sahip Olmanın Avantajları yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/internet_sitesine_sahip_olmanin_avantajlari.html/feed 0
Biz Kimiz? http://www.webtasarimajansi.org/biz_kimiz.html http://www.webtasarimajansi.org/biz_kimiz.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:20:02 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=38 WebTasarimAjansi.Org, web tasarım konusunda tecrübeli, uzman, yenilikçi ve daima kaliteyi ön planda tutan bir kadroyu bünyesinde barındıran bir web tasarım ajansıdır. Öncelikli amacı özgün görsel çalışmalar ile kullanımı kolay ve güvenilir programlama altyapısını birleştirip...

Biz Kimiz? yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
WebTasarimAjansi.Org, web tasarım konusunda tecrübeli, uzman, yenilikçi ve daima kaliteyi ön planda tutan bir kadroyu bünyesinde barındıran bir web tasarım ajansıdır. Öncelikli amacı özgün görsel çalışmalar ile kullanımı kolay ve güvenilir programlama altyapısını birleştirip sunmaktır. Bugünü kurtarma düşüncesiyle değil uzun vadeli olarak kaliteyi sunma düşüncesiyle çalışmalarını devam ettirmeyi amaç edinmiş olup, bunun için gerekli bütün teknolojik altyapıyı kullanarak daima müşterilerinin bir adım önde olması isteğiyle hareket etmektedir.

Genç kadrosu ile daima en yeni fikirleri ortaya koyup en sağlam temelleri atarak çalışmalarına devam etmektedir. Yer aldığı projelerde asla gelip geçici çözümler değil kalıcı ve sağlam çözümler üretmektedir.

Yaptığı işi seven, bu sevginin sonucunda da yer aldığı projelere daha fazlasını katmak için sürekli yenilikçi düşünen ve gece gündüz çalışan bir ekiple yeni projelerde birlikte çalışmak için sizleri de bekliyoruz.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Biz Kimiz? yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/biz_kimiz.html/feed 0
Neden Web Tasarım Ajansı? http://www.webtasarimajansi.org/neden_biz.html http://www.webtasarimajansi.org/neden_biz.html#respond Tue, 27 Sep 2016 10:17:52 +0000 http://www.webtasarimajansi.org/?p=36 Müşterilerimizin WebTasarimAjansi.Org’u tercih etme sebepleri; Tecrübe Web Tasarım, Yazılım ve Arama motoru optimizasyonu alanlarında sadece bilgi yeterli değildir. Herhangi bir engelle karşılaşıldığında ya da yenilikçi çözümler sunarken, daha önceden edindiğimiz tecrübeler projelerimizde daha sağlam adımlarla...

Neden Web Tasarım Ajansı? yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Müşterilerimizin WebTasarimAjansi.Org’u tercih etme sebepleri;

Tecrübe

Web Tasarım, Yazılım ve Arama motoru optimizasyonu alanlarında sadece bilgi yeterli değildir. Herhangi bir engelle karşılaşıldığında ya da yenilikçi çözümler sunarken, daha önceden edindiğimiz tecrübeler projelerimizde daha sağlam adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır.

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri  ve src kurs ücretleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Sınırsız Destek

Yer aldığımın projelerde işimiz projeyi tamamladığımızda bitmiyor. Bizim kalitemizi ortaya koyan en önemli etkenlerden biri de müşterilerimize kesintisiz destek sunarak onların isteklerine kesintisiz olarak cevap verebilmemizdir.

Özgün Çalışmalar

Ortaya koyduğumuz her çalışma, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanmış birbirinden bağımsız, özgün çalışmalardır. Çünkü biz biliyoruz ki farklı olmak her zaman bir adım önde olmak demektir.

Yenilik

Müşterilerimizin düşündüğü her fikir bizim için değerlidir. Bu yüzden onların fikirlerini hayata geçirmek için elimizden geleni yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için teknolojinin bize sunduğu bütün fırsatları değerlendiriyoruz. Çünkü bunları değerlendirmek için gerekli bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Profesyonel Yaklaşım

Müşterilerimizle yeni bir projeye başlamadan önce bir araya gelip neler yapılması gerektiğini hangi teknolojileri, nasıl bir tasarımla kullanabileceğimiz konusunda müzakerelerde bulunuyoruz. Bunun sonucunda üstümüze düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Uzun Vadeli Düşünceler

Bizim için önemli olan bugünü kurtarma düşüncesi değil yarın birlikte başka projelere adım atabilmektir. Yer aldığımız projeleri hakkını vererek teslim etmeye çalışıyoruz çünkü biliyoruz ki o proje sizin prestijiniz olduğu kadar bizim de prestijimizdir.

Aktif Çalışma

Her yeni projede baştan sona projenin her anında müşterilerimizin düşünceleri bizim için değerlidir. Bu yüzden projenin her aşamasında bu fikirlere göre yolumuzu çiziyoruz.

Empati

Yer aldığımız projelerin müşterimizden önce bizim beğenimizi kazanması gerektiğini düşünüyoruz. Bizim beğenmediğimiz projeyi sadece para kazanmak uğruna kimseye sunamayız. Bizim beğenimizi kazanan projeyi müşterimize sunuyoruz. Eğer ki müşterimizin beğenmediği noktalar varsa onları da onun istediği şekilde değiştiriyoruz.

Hedef Kitle

Her yeni projede asıl amaç hedef kitleye doğru şekilde ulaşabilmektir. Projelerimizde bunun için gerekli danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz.

Amaca Uygunluk

Bizim için her proje yeni bir çalışma demektir. Bir projeyi aynı şekliyle farklı farklı müşterilere sunmak demek onun amacına uygunluğunu engeller. Çünkü her bireyin ve işletmenin ihtiyaçları ve düşünceleri farklıdır. Biz projelerimizde her çalışmanın gerek görsellik gerek programlanması açısından amacına uygun olması için uğraşıyoruz.

Neden Web Tasarım Ajansı? yazısı ilk önce Web Tasarım üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.webtasarimajansi.org/neden_biz.html/feed 0