Biz Kimiz?

Biz Kimiz

Yılların verdiği yakın arkadaşlığın kurmuş olduğu dijital reklam ajansı ile karşınızdayız. Çevremiz ve geçmişte yaşadığımız iş ortaklıkları ile artık karşınıza çıkmaya hazır olduğumuzu hissettiğimiz tarihten itibaren burada yerimizi almış bulunmaktayız.

Bizi Tanımak İstersin Diye Düşündük

İnternet sitemize ilk girdiğinizde kendimizi tanıtan küçük bir içerik girdik fakat bu sayfayı ziyaret etmek istediyseniz bizi daha yakından tanımak istediğinizi ya da başlatmak istediğiniz projeyi yaşımıza rağmen tüm sorumluluklarımızla taşıyabileceğimizi tam olarak anlamak adına geldiğinizi düşünmekteyiz. Fakat gönlünüz rahat olsun bizler tabir tam da buraya uygun olursa “teknoloji” konusunda tecrübeliuzmanyenilikçi ve daima kaliteyi ön planda tutan bir kadroyu bünyesinde barındıran web tasarım ajansıyız. Genel olarak bakıldığında alan adımızın oluşturduğu ön yargıdan dolayı potansiyel müşterilerimiz bizleri sadece web tasarım, yazılım, e-ticaret sistemleri geliştiren bir firma olarak anlasa da kendimizi “belirli alanlarda uzman olduğumuzu kendimize kanıtladığımız dijital dünya kategorilerinde hizmet vermekteyiz. Örnek vermek gerekirse mobil uygulama geliştirmiyoruz, veya VR ve Sanal 360 videoları çekmiyoruz. Tabi ki bu bu süreçten sonra da ilgilenmeyeceğimiz anlamına gelmese de henüz bu konularda kendimizi yeterli bulmadığımızdan kaynaklı olarak henüz sizlere hizmet verme taraftarı değiliz. Aynı zaman da biraz önce bahsetmiş olduğumuz konularda kendimizi yetiştirmeye sadece kendimizin görebileceği platformlarda çalışmalar yapma, eğitimler almaya devam ediyoruz. Özetle çok kısa bir süre sonunda karşınıza VR, Sanal 360 video ve mobil uygulama geliştirme hizmetleri de verebileceğiz. En olmadı bünyemize yeni arkadaşlar katarız bu konuda tam karar vermedik diyebiliriz. Biraz daha bizden detay duymak isterseniz şöyle devam edebiliriz.

Ekibimiz özgün görsel çalışmalar ile kullanımı kolay ve güvenilir programlama altyapısını birleştirip sunmaktır. Bugünü kurtarma düşüncesiyle değil uzun vadeli olarak kaliteyi sunma düşüncesiyle çalışmalarını devam ettirmeyi amaç edinmiş olup, bunun için gerekli bütün teknolojik altyapıyı kullanarak ilk aşama da müşterilerimizin dijital dünyaya açılmasında mükemmel bir vizyon göstergesi olan web tasarım işlemlerinin layıkıyla yapılması ve onların dijital kimliklerinin bir vitrin halinde tekrar dizayn edilmesi ya da baştan oluşturulması konularında daima müşterilerinin bir adım önde olması isteğiyle hareket etmektedir. Klasiğin dışına çıkara “Genç kadrosu ile daima en yeni fikirleri ortaya koyup en sağlam temelleri atarak çalışmalarına devam etmektedir.” gibi ilk okul müdürünün konuşma metni gibi metin yazmak yerine zaten genç olan ekibimizin ne kadar dinamik ve ikili insan ilişkilerinin ön planda tutulduğu aynı zaman da bu durumun işlerimize bile isteye aksettirdiğimizi sizlere açıklamak isteriz.

Kendimizi açıklamaya çalıştığımız bu içeriğimizi hazırlarken kendi aramızda dahi sizlerin zihinlerinde canlanacak onlarca soruyu hissettiğimizi belirtmek isteriz. Aklımıza ilk gelen konu hakkın da hemen size bir açıklama yapma gereği hissettik. Fotoğraflarımıza baktığınız yaş ortalamamızın 24 olduğunu görebilirsiniz. Peki hem kendimizden bu kadar büyük sözleri edip hem de bu kadar proje de nasıl yer aldık? Biliyorsunuz ki teknoloji artık her ülke de, her şehirde her evde değil her cebe girmiş durumda. Bizler de uzun bir süre siz kurumsal müşterilerimizin karşısına çıkabilmek adına “Freelancer” adı verilen home office halinde projelerimizi gerçekleştirdik. Toplantılarımızın bazılarını ortak kullanım alanlarında bazılarını restoranlar da bazılarını da starbucks gibi bizim jenerasyonun sevdiği eğlence alanlarında gerçekleştirdik. Çoğu zaman müşterilerimizle güzel vakitler geçirdik ve web tasarım işlerimiz başta olmak üzere tüm üstlendiğimiz görevleri zamanında ve asla gelip geçici çözümler değil kalıcı ve sağlam çözümler üreterek gerçekleştirdik.

Geçmiş kuşaktan öğrendiğimiz gibi kendimizi tanıtma içeriğimizi sonlandırmak istiyoruz.

SON SÖZ

Yaptığı işi seven, bu sevginin sonucunda da yer aldığı projelere daha fazlasını katmak için sürekli yenilikçi düşünen ve gece gündüz çalışan bir ekiple yeni projelerde birlikte çalışmak için sizleri de bekliyoruz. Esen Kalın.

En İyileriyle Çalışın!

Profesyonel görünüme sahip bir internet sitesi ya da eşsiz tasarımlar ile her gün takipçilerinize ulaşabileceğiniz ortamlar olan sosyal medya hesaplarınızı biz yönetelim. Kararınızı verdiyseniz artık bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi- Cumartesi: 08:00-18:30
(Telefon İle 7 Gün 24 Saat Ulaşın)
Özel Projeler İçin Randevu İsteyin!

Biz Nerdeyiz?

Vadişehir Mahallesi Eskişehir /Odunpazarı
Telefon: +90 505 972 7617
e-mail: info@webtasarimajansi.org