Temel İlkelerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri denildiğinde bir firmanın işleyişini temelden etkileyen onlarca faktör ortaya çıkmaktadır. Genel olarak bakıldığın da ticaretin ana zincirlerinden bir tanesidir müşteriyi memnun edebilmek. Müşteriyi memnun edebilmek demek onlarca lira reklam harcamalarında gözle görülür düşüşe neden olmak demektir. Mutlu ve memnun olarak ticaretini bitirebilen bir müşteri her zaman bizi çevresine önereceğini bildiğimiz için müşteri memnuniyeti bizim en temel ilkelerimizden bir tanesi haline gelmiştir. Üretimin hızı, reklam bütçeleri, sözleşmeler bir kenarda dursun ilk adımlarımızın hepsi siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına geliştirilmektedir. Bu sayede Eskişehir web tasarım ajansı alanında kendini kanıtlamış ve oluşturduğumu memnun müşteri portföyümüz ile çalışma hayatımıza gönül rahatlığıyla devam edebilmekteyiz.

Standart Fiyat Anlayışı

Aslına bakılırsa bu ve buna benzer birkaç durum müşterileri hep üzmüş ya da kırmıştır. Eski zamanlara göz attığımız da “Şu tarihe kadar geçerli indirim fırsatı”, “son üç kişiye özel” gibi reklam kampanyaları ile satış yaptıktan aylar sonra dahi aynı mantıkla satış yapan esnaf ya da ticaret erbaplarının eski müşterilerine hiç bir zaman açıklayacak bir haklı yönleri bulunmamaktadır. Fakat günümüz de ise müşterilerimiz zeki ve gören göz haline geldikleri için indirim yapılmadan önce fiyatın şişirildiğinden tutun da “Son gün şu tarih” denmesine rağmen halen geçerli olan indirimleri gördüğünde hakkını savunabilir hale gelmiştir. Bizim içinse bu konu keskin bir çizgiye ve prensibe oturtulmuştur. Ajans olarak aldığımız kararda hiçbir müşterimizin diğerine karşı üstünlüğü ya da eksik bir yanı yoktur. Aynı türde bir internet sitesini ekstra modüller haricinde aynı zaman da diğer tarafımızca vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde her müşterimize aynı olan standart fiyatlarla uygularız.

Profesyonel Yaklaşım

Müşterinin ne istediği bizim için önemlidir. Bunun için üretici çözümler sunmaya devam ediyoruz. Fakat bunu müşterimizin hedef kitlesine en sağlıklı biçimde ulaşmayı amaç edinerek yapıyoruz. Bir şirketin yöneticileri nasıl ki şirket sahibi kendisiymiş gibi davranır ve her türlü durumda şirket geleceğini korumak adına canla başla çaba sarf ediyorsa bizlerde ajans olarak bu durumu örnek alıyor ve taklit ediyoruz. Başlamış olduğumuz her iş ya da her proje sanki bizimmiş gibi davranarak ve sahiplenerek çalışıyor ve proje sonun da başından itibaren misafirmiş gibi güzel bir şekil de uzaklaşabilen profesyonel bir ekip olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Tasarım Anlayışımız

Bizim için önemli olan en mükemmel programlama alt yapısını, en mükemmel görsellikle birleştirip ortaya birbirinden farklı olan ve bunu hissettiren bir Eskişehir web tasarım ajansı olabilmektir. Mükemmeliyetçililik karakterimize has olan bir özellik ile yaptığımız bütün işlerimize imzamızı attığımız gibi sektöre ve gençlere sık sık öncülük etmeyi ve onlara destek olmayı da kendimizde bir bilinç oluşturma çabası içerisindeyiz.

Yenilikçi Çözümler

Müşterilerimizin gerçekleştirmek istediği yeni fikirlerin altyapısını oluşturup onlara yenilikçi çözümler sunabilmek en büyük isteklerimizden biri olmakla beraber bizim için müşteri memnuniyetini daha da ön plana çıkaran etkenlerden birisidir.

Sınırsız Destek

Bir internet sitesi yapmanın sadece başlangıç aşamasından ibaret olmadığının bilincindeyiz. Verdiğimiz hizmetlerde destek panelinden müşterilerimizle kesintisiz olarak iletişim halindeyiz. Her problem, müşterimizle bizim aramızdaki bir engeldir. Bu yüzden o engelleri yok etmek asli hedeflerimizden birisidir.

Aktif Çalışma

İnternet sitesini hazırlamak üzere çalışmalara başladığımız anda müşterimizle birlikte onun fikirlerine, düşüncelerine sadık kalarak ve saygı duyarak çalışmamıza devam edip müşterimizin gözünde “o ışığı” görene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Uzun Vadeli Düşünceler

Bizim için önemli olan bugünü kurtarmak düşüncesi değil yarına nasıl daha mükemmel hazırlanabiliriz düşüncesidir. Bu yüzden bugün elimizdeki işin hakkını vererek yapıyoruz ki Eskişehir web tasarım camiası içerisinde ve müşterimizin karşısında her daim dik durabilelim.

Bir cevap yazın