Website Neden Gereklidir?

 İnternet Sitesi Gerekli midir?


Evet! Emin olun internet sitesi şarttır. Günümüzde teknoloji o kadar hızlı bir şekilde ilerliyor ve her evi kapsama alanı içine alıyor ki bu hıza internet olmadan yetişmeniz mümkün değil… Eğer ki internet yoksa emin olun müşterilerinizin çoğunluğu sizin gibi internet kullanmayanlar olur. Ama internet siteniz varsa müşterileriniz her kesimden olabilir.

Günümüzde birçok hayat internette yaşanmaya devam ediyor bunun farkında mısınız? Akşamları eve gittiğinizde belki de en çok vaktibilgisayar başında geçiriyorsunuz… Peki ya dünyadaki diğer insanlar da aynı şekildeyse? Emin olun dünyadaki insanların birçok kısmı bahsettiğimiz şekilde vakitlerini geçiriyorlar. Yeni müşteriler bulmak artık o sanal dünyadaki hıza yetişmekle mümkün oluyor. Günümüzde birçok şirketin müşterilerinin yarısına yakınını ve hatta daha fazlasını internetten bulduğunu biliyor muydunuz?

Mesleki yeterlilik eğitimi kapsamında Src Belgesi eğitimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İş makineleri operatörlük belgelerinden Forklift Ehliyeti almak için yapılması gerekenler nelerdir?

Bununla ilgili bir örnek verelim:

Ahmet Bey ev kiralamak istiyor internetten arama motoruna yazıyor hemen “Mecidiyeköy’de kiralık ev”. Evinden hiç çıkmadan bütün evleri geziyor, özelliklerini inceleyip birbiriyle karşılaştırıyor, fotoğraflarına göz gezdiriyor. Sonra bir tanesini kiralıyor. Evi kiraladı ama boş evde de oturulmaz ki eşya lazım… Beyaz eşya alacak hemen alışveriş sitelerine bakıyor… Hangi beyaz eşya nerede ucuz nerede kaliteli… Öğreniyor ve en kalitelisini en ucuza alıyor… Sonra, önceki evindeki eşyaları yeni evine getirecek hemen internetten taşımacılık firmalarını arıyor ve en uygun olanını buluyor. Ahmet Bey’in bir gün diş ağrısı tutuyor… Hemen internetten bakıyor en yakın diş doktorunun adres ve telefonuna… Görüşüp hemen gidiyor… Çünkü internet sitesindeki haritadan, yerini eliyle koymuş gibi buluyor..

Eee Ahmet Bey bu kadar işini internetten halletmişken ve dünyada birçok Ahmet Bey varken internet sitesi şart mıdır sorusunu büyük ihtimalle tekrar sormuyorsunuz…

Bir cevap yazın